شما اینجا هستید : خانه  »  آخرین اخبار دنیای سینما و خوانندگی   »   اخبار تازه‌ ای درباره قسمت سوم نگهبانان کهکشان منتشر شد

تصویر پیشفرض

دانلود آهنگ امیرحسین بنام آهو

دانلود آهنگ مسعود صادقلو بنام وابستگی

دانلود آهنگ عبدل علی بنام توبا توبا

دانلود آهنگ محسن ابراهیم زاده بنام دوره کردم

دانلود آهنگ مجید ماندگاری بنام دود شد

دانلود آهنگ مهشا بنام شومینه

اخبار تازه‌ ای درباره قسمت سوم نگهبانان کهکشان منتشر شد

اخبار تازه‌ ای درباره قسمت سوم نگهبانان کهکشان منتشر شد

به نظر می‌رسد که مراحل فیلمبرداری این فیلم از سال آینده آغاز می‌شود.

اقدام غیر قابل قبول دیزنی درباره اخراج جیمز گان از قسمت سوم مجموعه محبوب «نگهبانان کهکشان» (Guardians of the Galaxy 3) که قرار بود در سال ۲۰۲۰ به‌روی پرده های سینما برود، تاریخ اکران این فیلم را به تعویق انداخت. خوشبختانه دیزنی و گان حصارها را کنار گذاشته و این کارگردان برای به پایان رساندن سه‌گانه ابرقهرمانی خود بازمی‌گردد. با اینحال در زمان خروجش از این پروژه وی کارگردانی جدیدترین اثر کمپانی برادران وارنر یعنی قسمت جدید «حوخه انتحار» (The Suicide Squad) را برعهده گرفت و این موضوع زمان آغاز فیلمبرداری «نگهبانان کهکشان ۳» را مورد سوال قرار می‌داد. حال به نقل از وبسایت خبری هالیوود ریپورتر، اطلاعات جدیدی درباره تاریخ آغاز فیلمبرداری آثار جدید دنیای سینمایی مارول منتشر شده است. طبق گزارش هالیوود ریپورتر فیلم‌های «بلک ویدو» (Black Widow) و «اترنالز» (The Eternals) از امسال و فیلم «شانگ چی» (Shang-Chi) نیز پس از «اترنالز» فیلمبرداری می‌شود. این وبسایت همچنین ذکر کرده که فیلمبرداری «نگهبانان کهکشان ۳» در سال ۲۰۲۰ آغاز می‌شود با وجود اینکه این برنامه می‌تواند برای گان فشرده باشد.

در حال حاضر ریبوت فیلم «جوخه انتحار» در پاییز امسال فیلمبرداری می‌شود. این احتمال وجود دارد که گان در حین فیلمبرداری «جوخه انتحار» مراحل پیش تولید «نگهبانان کهکشان» را پیش ببرد و پس از آنکه «جوخه انتحار» وارد مراحل پس تولید شد ، فیلمبرداری «نگهبانان کهکشان ۳» آغاز شود. بدین ترتیب برنامه بلاک باستری گان از سال ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۱ پر خواهد بود. درباره بازیگران نیز انتظار می‌رود ۵ شخصیت اصلی این مجموعه به این فیلم بازگردند اما سوال اینجاست که آیا شاهد حضور شخصیت ثور در قسمت سوم این مجموعه نیز خواهیم بود یا خیر. کریس همسورث در سال ۲۰۱۷ قراردادی جدید را با مارول امضا کرده و این می‌تواند احتمال حضورش در «نگهبانان کهکشان ۳» را قوت ببخشد. اما فعلا باید صبر کنیم و منتظر باشیم تا ببینیم در سال ۲۰۲۰ مراحل تولید چگونه پیش می‌رود. این را هم اشاره کنیم که «جوخه انتحار» در تاریخ ۶ آگوست ۲۰۲۱ (۱۵ مرداد ۱۴۰۰) به‌روی پرده‌های سینما می‌رود. شما نیز اگر نظری داشتید با ما در میان بگذارید.

نظرات

  • نظرات پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهند شد.
  • لطفا نظرات خود را بصورت فارسی تایپ کنید.
منتشر شده : 0 در حال بررسی : ۰